1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

 

  1. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Alena Starobinská prostřednictvím internetového obchodu www.origami-orizuru.cz. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí Občanským zákoníkem.

 

  1. Objednávka - uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu a potvrzením objednávky prodávajícím.

2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost a další atributy) je třeba toto specifikovat a odsouhlasit kupujícím i prodávajícím, a to písemně, e-mailem. V případě úpravy zboží je možné upravit cenu, a ta musí být kupujícím písemně odsouhlasena.

  1. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího, a to e-mailem.

4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

 

  1. Reklamace

1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

 

  1. Dodací podmínky

1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u AIR banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Zboží je odesíláno jako „balík do ruky“.

3. Zboží je možné po písemné dohodě vyzvednout na adrese: Medinská 231, Praha 9- Klánovice, 19014.

 

  1. Ochrana osobních údajů

1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2015

 


Kontakt

Origami Orizuru
Medinská 231Praha 9 - Klánovice, 190 14
+420 731 504 906

 

   
   
   

Děkuji za reference!

https://www.instagram.com/p/BAJuQcIG302/?taken-by=martina_bellarose_nordicday

   
   

Máme rádi:

www.betonky.cz

www.chezamis.cz